Firma Agrotrust powstała w 2010r. i od samego początku działalności pomaga polskim producentom w zabezpieczaniu płodów rolnych przed uszkodzeniami.

Swoją działalność skupiliśmy na ochronie, aby pomóc Polskim producentom przetrwać najcięższe momenty produkcji związane z warunkami pogodowymi: wiosenne przymrozki i letnie gradobicia.

Jesteśmy importerem i dealerem maszyn przeciprzymrozkowych belgijskiej firmy Agrofrost N.V.:: Frostbuster i FrostGuard.  Zajmujemy się sprzedażą, uruchamianiem maszyn, przygotowywaniem tras przejazdu i serwisem maszyn. Zainstalowaliśmy praktycznie wszystkie maszyny przeciwprzymrozkowe Agrofrost jakie zostały sprzedane w Polsce.

Posiadana przez nas wiedza pozwala na zaoferowanie serwisu na najwyższym poziomie, co jest bardzo istotne przy tego typu urządzeniach. Zainstalowane przez nas maszyny cieszą się powodzeniem wśród wielu polskich producentów owoców w różnych częściach kraju.

Oferowane przez nas działa przeciwgradowe hiszpańskiej firmy S.P.A.G. SL. już od 2013 roku skutecznie chronią polskich producentów przed zniszczeniami plonów w wyniku opadów gradu. Działa przeciwgradowe S.P.A.G. są wynikiem ponad 40 lat doświadczeń i testów, co decyduje o ich niezawodności. Już około 800 dział chroni uprawy w 17 krajach na całym świecie.